У Дніпропетровську виділили 29 мільйонів на ремонт стадіону
28.10.2015   //  

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 19 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Майстер-Буд» про реконструкцію стадіону «Трудові резерви» у м. Дніпропетровськ за 28,94 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма до кінця 2016 р. підготує територію, влаштує проїзд, тротуари та спортивні майданчики з устаткуванням, прожекторне освітлення та інженерні мережі стадіону.

Про виділення коштів на цей стадіон раніше повідомив голова Федерації футболу України Андрій Павелко. Він також є народним депутатом від “Блоку Петра Порошенка”. За словами Павелка, це найбільша одноразова сума грошей з держбюджету, яку цього року отримував будь-який спортивний обєкт у країні.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Рубікон-Моноліт».

Компанія «Майстер-Буд» була генпідрядником будівництва навісного даху над НСК «Олімпійський» у Києві. Вона належить колишньому представнику групи «Приват» Дмитру Мішалову, Михайлу Тульчинському і Ларисі Флакс. Крім того, у засновниках значиться їхнє ж ТОВ «Юніком Капітал».

Фірма «Юніком Капітал» разом із Олександром Ашкіназі є засновником ТОВ «Металобази Комекс». Останнє підприємство має спільний номер телефону з ТОВ «Металобази Комекс Сервіс», яке неодноразово було конкурентом ТОВ «Метінвест-СМЦ» Рината Ахметова на тендерах «Укрзалізничпостачу».

Фірмою-переможцем керує Ігор Патока, який балотувався до Дніпропетровської облради від «БПП «Солідарність». Крім того, особа з такими ПІБ у 2005 р. була членом правління ВАТ «Нікопольський завод феросплавів». Тоді заводом управляла група Віктора Пінчука, а Ігор Коломойський боровся за нього.

Усього з 2010 р. фірма отримала держзамовлень на 257,70 млн грн., з яких 143,03 млн грн. – від Дніпропетровських міськради та ОДА.

Засновниками «Рубікон-моноліту» нині є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Із 2004 р. засновником також був Роман Бенко.

Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпропетровську.

Бенко зараз працює у Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, очолює відділ контролю та державного нагляду.

Наразі фірма є одним із головних підрядників по будівництву оборонних споруд на кордоні з «ДНР» і «ЛНР».