Фірма «ляшківця» за 10 мільйонів прибиратиме Київ-Пасажирський та ще низку вокзалів
26.10.2015   //   383 Переглядів

ДТГО «Південно-Західна залізниця» у вересні-жовтні за результатами тендерів уклало угоди із ТОВ «Сантаун» про прибирання до кінця року на 10,05 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма прибиратиме вокзали станцій:

  • Київ-Пасажирський за 3,95 млн грн.,
  • Хмельницький і Вінниця за 2,45 млн грн.,
  • Козятин, Фастів, Біла Церква і Роток за 2,70 млн грн.,
  • Приміський вокзал станції Київ-Пасажирський за 0,95 млн грн.

Ця фірма уперше виграла тендери Південно-Західної залізниці на прибирання після того, як 25 березня уряд звільнив з посади її керівника Олексія Кривопішина. Того ж дня в.о. начальника призначили Володимира Тягульського.

У 2013-2014 роках монопольне становище на цих тендерах займало ТОВ «Мастер Клін», одним із власників якого раніше був Віталій Величко – партнер родини Кривопішина.

Бориспільська фірма «Сантаун» належить Івану Дерев’янку, Христині Степановій та Артуру Сороці, який нею керує.

Дерев’янко зараз балотується від «Радикальної партії Олега Ляшка» до Кагарлицької райради та міськради Київської обл. Він також є менеджером ТОВ «Укрекогруп».

Вінничанин Сорока володіє ТОВ «Пріоріті ДМ» та керував ТОВ – ВП «Віннспецпостач», ТОВ «Ферум», ПП «Украпромтех» і Вінницьким регіональним центром поводження з небезпечними відходами.

У жовтні 2012 р. засновником «Сантауну» був Олексій Носов, а до того ними значилися Борис Доценко та Дмитро Бабич. Керівником тоді був Владислав Бабич. За даними газети «Місто», Дмитро Бабич раніше був начальником Вінницького обласного управління екології, а зараз є депутатом Київської облради (до 25 лютого 2014 р. – «Партія Регіонів»).

Його син Олексій Бабич керував вищезгаданою фірмою «Віннспецпостач», що засвітилася у скандалах з невиконання зобов’язань за підрядами з переробки відходів.

Доценко є головою наглядової ради ПАТ «Банк «Український капітал», а в 2014 р. висувався у нардепи від «Опозиційного блоку» по округу в Кагарлицькому районі.

За даними «ВДЗ», раніше «Сантаун» державних підрядів не отримував.

Єдиним допущеним до торгів конкурентом переможця було ПП «Клінінг-Про» із різницею в ціні 0,9%. Заявку ПП «Август Груп», а також дешевші заявки ТОВ «Благодарочка» та відомої клінінгової фірми ТОВ «Імпел Гріффін Груп» відхилили через претензії до документів. «Імпел Гріффін Груп» подала скаргу в АМКУ щодо порушення замовником процедури закупівлі, однак колегія її не задовольнила.

Як вказано в оголошеннях про закупівлі на сайті Південно-Західної залізниці, станом на літо начальником вокзалу станції Київ-Пасажирський був А. В. Дикун.