Донецький лісгосп купив коштовні пікапи «Ніссан» за 5 мільйонів у найдорожчого учасника
26.10.2015   //   490 Переглядів

nissan_np_300_02ДП «Краснолиманське лісове господарство» 12 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Н Моторс ЮГ» 7 автомобілів спеціального призначення за 5 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма поставить лісгоспу 7 малих лісопатрульних комплексів на базі Nissan Pick Up NP 300 по 714 тис грн.

Такий автомобіль без переобладнання коштує 449-536 тис грн. у різній комплектації.

Для лісовиків придбано повнопривідні пікапи із дизельним двигуном 2,5 л та кабіною на 5 місць. Додатково їх оснастять акумулятором, мотопомпою з подачею води на 70 м, баком для води на 300 л, 5 переносними ранцевими оприскувачами та пожежними рукавами довжиною 50 м. Оце обладнання і коштуватиме близько 150 тис грн. – це різниця між тендерною ціною і базовою вартістю непереобладнаної автівки.

Заявка переможця «Н Моторс ЮГ» була найдорожчою на тендері з чотирьох учасників.

Єдиний допущений до торгів конкурент – харківське ТОВ «Атлант-М на Гагаріна» пропонував автомобілі по 603 тис грн. Його пропозиція була акцептована 11 вересня, однак вже 24 вересня акцептували «Н Моторс ЮГ». Чому не уклали угоду з першою фірмою, невідомо.

ТОВ «Промислова Компанія «Пожмашина» із ціною 646 тис грн. за автомобіль не допустили до конкурсу через відсутність інформації про субпідрядника та лише один аналогічний договір. Заявка ТОВ «Технік-Центр» із ціною 713 тис грн. була відхилена через відсутність відомостей про рух грошових коштів.

Фірма «Н Моторс ЮГ» зареєстрована в Усатівській сільраді Одеської обл. У держреєстрі вказано її номер телефону – (048) 7700800. Він співпадає з номером одеського автосалону ТОВ «Еліт Авто Юг».

Еліт Авто ЮГ Н Моторс ЮГ

Засновниками фірми-переможця є київські ТОВ «Актив-Інвест Плюс» та ТОВ «Актив-Транс Авто», які належать кіпрській компанії «Мервеза Бізнес Девелопмент ЛТД».

Раніше «Н Моторс ЮГ» також належала Володимиру Беккеру із Харківської обл.

Він разом із ТОВ «Еліт Авто Центр» є засновником ТОВ «Компанія Сенс», котра у 2013 р. відсудила у Київради ділянку під автосалон на березі Русанівського каналу.

Колись до складу засновників «Компанії Сенс» входив донеччанин Сергій Велигоша, якого пов’язують із земельними махінаціями у Харкові.

Компанія-конкурент «Атлант-М на Гагаріна» є офіційним дилером Nissan у Харкові та належить московському ЗАТ «Міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М».

Однойменне київське ТОВ записане на гендиректора Сергія Савицького та кіпрський офшор «Хоіру Холдингз Лімітед».

До цього холдингу, який є об’єднанням компаній Росії, України та Білорусі, також входять українські дилери Volkswagen «Атлант-М Дніпро», «Атлант-М Лепсе» і «Атлант-М Дніпровська набережна» (Київ, Дніпропетровськ), дилер Skoda «Атлант-М Олексіївка» та дилер Renault «Атлант-М Юг» (Харків).

За даними «ЄДР», з 2012 р. директором Краснолиманського лісгоспу є Валерій Лебеденко. Зараз він виконує обов’язки керівника, а також очолює комітет з конкурсних торгів.

Крім того, Лебеденко висувається до міськради Красного Лиману від «Аграрної партії України».

У квітні Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства оголосило конкурс на керівника цього лісгоспу. У вересня конкурсна комісія в Державному агентстві лісових ресурсів України визначила переможця – Олексія Приходька. У 2013-2014 рр. він був начальником Луганського облуправління лісового та мисливського господарства.