«Укрінтеренерго» купило у москвича Кацмана 200 тисяч тонн антрациту по секретній ціні
12.10.2015   //  

империяДПЗД «Укрінтеренерго» 30 вересня уклало угоду з ТОВ «Русснефтедобыча» (Москва) на постачання 200 тис тонн антрацитового вугілля. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Опубліковано лише термін постачання вугілля марки АШ – до березня 2016 року на залізничні станції Тополі, Зернове та Козача Лопань.

Жодних даних про гроші «Укрінтеренерго» не оприлюднило. У конкурсній документації є лише посилання на те, що базова ціна та вартість за одиницю товару погоджується сторонами в додаткових угодах до контракту.

У відкритих джерелах є дані, що ООО «Русснефтедобыча» має статутний капітал 10 тис рублів (близько $160), зареєстроване у квітні 2014 року на Семена Марковича Кацмана і прописане на Тверському бульварі, 18 у Москві – це приміщення ресторану «Империя», на сайті якого повідомляється, що він захоплений рейдерами.

Нагадаємо, у серпні «Укрінтеренерго» замовило фірмі «Arida Global Ltd» (Гонконг) 200 тис тонн вугілля, також не оприлюднивши його ціну та вартість контракту. Місцем прийому вугілля було вказано ті сами станції Тополі, Зерново та Козача Лопань, через які в Україну потрапляють вантажі з Росії.