МВС за 123 мільйона придбало три сотні Renault у колишнього бізнес-партнера міністра юстиції
08.10.2015   //   630 Переглядів

рено МВСМіністерство внутрішніх справ України 5 жовтня за результатами тендерів замовило ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс» автомобілі спеціалізованого призначення для потреб органів внутрішніх справ на загальну суму 122,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

МВС придбало 192 автомобілі Renault Dokker по 394 тис грн. та 104 автомобілі Renault Duster по 450 тис грн.

Автомобілі Renault Dokker мають бути обладнані ізольованим відсіком для двох затриманих осіб, радіостанцією, звуковим сигналом СГП-100, аптечкою та вогнегасником, а також базовим комплектом запчастин, інструментів і приладдя.

У технічних характеристиках Renault Duster передбачені система кондиціонування та сигнально-гучномовний пристрій у вигляді світлодіодної панелі-балки типу «Стріла».

Строк поставки за угодами – протягом 30 календарних днів з дати отримання заявки від Замовника, але не пізніше 20 грудня 2015 р.

В обох випадках єдиним конкурентом на торгах було одеське ТОВ «Авто-груп+» із різницею в ціні близько 1%.

Засновниками «Ніко Прайм Мегаполіс» є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін Капітал» та ТОВ «Ніко Авто Холдінг (Україна)», номінальними бенефіціарами значаться кіпріоти Катя Апостолоу та Іоанніс Еліа.

«Ніко Авто Холдінг (Україна)» у свою чергу належить цим же громадянам Кіпру, а також фірмам «Ніко Авто Холдінг Лімітед», «Іфл Інтернешнл Файненс Енд Лізінг Лімітед» та «Врестон Лімітед». Серед засновників – «Вівен Менеджмент С.А.» та «КУА «Ковін Капітал».

Остання зареєстрована на киянина Володимира Гнатишина і британську «ІФЛ інтернешнл файненс енд лізінг лімітед». Гнатишин на початку 2000-років разом з нинішнім міністром юстиції Павлом Петренком був співзасновником ТОВ «Юридична консалтингова група «Justicia Service» (Чернівці).

Фірмою «Авто-груп+» керує В’ячеслав Маркушин, а власницею є мешканка Одеси Лариса Соломяк, якій також належать ТОВ «Авто Груп» і ТОВ «Автоцентр КІА». Із нею за однією адресою зареєстрований Олександр Кауфман, брат одеського бізнесмена Бориса Кауфмана.

У травні 2013 р. та у липні 2012 р. управління МВС в Одеській області купувало патрульні Renault Duster саме в «Авто-груп+».