Міськрада Арцизу купила рекордно дорогий антрацит по 3900 гривень
08.10.2015   //  

Арцизька міськрада Одеської області 1 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «ОС-нова 2007» кам’яного вугілля марки АМ на 1,09 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У фірми «ОС-нова 2007» придбали 280 тонн кам’яного вугілля антрацитової марки АМ (13-25) по 3900 грн./т.

Це на 500 гривень дорожче за найвищу ціну вугілля цієї марки в липні-серпні.

Так, відділ культури Білгород-Дністровської РДА Одеської області 20 серпня придбав таке вугілля по 3400 грн./т. А 20 липня на Кіровоградщині освітяни закупили його по 2832 грн./т. Курс долара відтоді знизився.

Однак є і свіжіші приклади. На Херсонщині 16 вересня вугілля марки АМ коштувало Чаплинському управлінню водного господарства 2990 грн./т.

Єдиним конкурентом переможця на торгах міськради було ПАТ «Виробниче об’єднання «Облпаливо» із ціною 4200 грн./т.

Підприємство «ОС-нова 2007» зареєстроване в селищі Кавуни Миколаївської області на одесита Кирила Глущенкова. Воно є регулярним конкурентом «Облпалива» на вугільних тендерах в Одеській області.

Офіційно «Облпаливом» володіє кіпрська компанія «Ісмл інвестмент кепітал менеджмент лімітед», яка номінально належить віргінцю Рікардо Васкезу. Наглядову раду очолює донецький підприємець Андрій Богданов.