Коммунальники витратять 4 мільйони на екологічний ремонт котельні (виправлено)
06.09.2015   //  

Комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» 3 уклало угоду зі Спеціалізованим ПрАТ «Екосейв» на закупівлю робіт з реконструкції котельні по Острівському шосе,1 на загальну суму 3,49 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Технічне завдання передбачає роботи для зниження рівня викидів шкідливих речовин в повітря. Зокрема, буде проведено ремонт та монтаж внутрішньої поверхні залізобетонного ствола димової труби висотою в 90 метрів та ремонт газоходів.

Кінцевим власником ПрАТ «Екосейв» є Олександр Кузьмін.

Єдиним конкурентом на тендері було приватне товариство «Ротонда-люкс» з пропозицією у 3,59 млн грн.

В липні 2015 рік «Херсонтеплоенерго» уклало угоду з ПСМНП «Газкотлоспецмонтажналадка» на ремонт котельні Шуменського мікрорайону на суму 1,79 млн грн. За останні три роки комунальник вже тричі проводили ремонт цієї котельні, витративши 5,90 млн грн.

Загалом, за 2015 рік КП «Херсонтеплоенерго» замовило послуг на суму 35, 79 млн грн.

Після опублікування цієї інформації до «Наших грошей» надійшов лист від «Херсонтеплоенерго». У ньому вказано, що фірма «Екосейв» у 2014 році мала підряд на реконструкцію котельні Таврійського мікрорайону. Вона виграла відповідні відкриті торги.

Від «Наших грошей»: у «Віснику держзакупівель» є інформація про цей тендер, яку ми не знайшли під час підготовки публікації. Відтак ми помилково вказали, що “котельня по Острівському шосе в останні роки не ремонтувалася” і те що фірма “Екосейв” раніше не вигравала державних підрядів. Приносимо вибачення всім зацікавленим сторонам за нашу помилку.