Двоє луганських сепаратистів придбали дорогі квартири у Києві після створення ЛНР (фото)
06.09.2015   //  

Родина екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Струка (на фото праворуч) цього літа придбала дві квартири у житловому комплексі Новопечерські Липки у Києві, повідомляє «Гарна хата».

драгомирова 20 струк

Дружина Струка Олена придбала квартиру площею 115 кв.м. по вул.Драгомірова, 20а у липні, а у червні квартиру в 125 квадратів у тому ж будинку отримала в подарунок донька сепаратиста Каріна Марченко-Струк.

карына струкВ декларації Володимира Струка за 2013 рік зазначений загальний прибуток всієї родини у 240 тис.грн. та відсутність заощаджень.

Володимир Струк у квітні 2014 року брав участь в засіданні «народної ради Луганської області» разом із Олегом Царьовим. Тоді Володимир Струк закликав голів місцевих рад провести «референдум» в області. За кілька місяців майно Струка в Луганській області було «націоналізовано» терористами ЛНР. Самого Струка у жовтні 2014 року затримували «правоохоронні органи ЛНР», однак за інформацією ЗМІ – відпустили після погроз з боку бойовиків. Згідно з даними Генеральної прокуратури України Струк організовував та спонсорував терористичні угруповання на сході України.

Як розповідала програма Гроші (1+1), Каріна Марченко-Струк мешкає у Києві та активно публікує фото зі свого відпочинку у клубах Києва та Європи.

В липні 2014 року придбала елітне житло в Києві і дружина екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Медяника. Згідно даних «Гарної хати», у липні Олена Медяник отримала свідоцтво на право власності на квартиру площею 270 кв.м. та два паркомісця у ЖК Капітолій на Хрещатику, 27б. Забудовник відносить цей житловий комплекс до класу еліт та зазначає, що це перша новобудова на Хрещатику за останні 50 років.

капитолий медяник

Прикметно, що нині нерухомість заарештовано в інтересах самого Володимира Медяника. В реєстрі зазначено, що арешт накладено в грудні 2014 року Саксаганським районним судом Кривого Рогу та Печерським судом Києва в інтересах Медяника Володимира Юрійовича. Таким чином українські суди ухвалили низку рішень в майнових інтересах посібника терористів.

В декларації Володимира Медяника за 2013 рік значиться 240 тис грн. загального річного прибутку. Заощадження у банках – 6 тис грн. Водночас 116 мільйонів гривень зазначені як внески у статутні капітали підприємств. Окрім того Медяник володів шістьма земельними ділянками і двома квартирами, а також 8-ма транспортними засобами серед яких Mercedes-Benz S500L, Land Rover Defender, Honda GL 1800А7, BMW R1200 GS.

Нагадаємо, Володимир Медяник відзначився відкритою підтримкою анексії Криму та сепаратистських мітингів у Луганську.