Столична міліція вперше купила вантажівки у партнера Порошенка на 4 мільйони
21.08.2015   //   112 Переглядів

ГУ МВС в м.Києві 6 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Богдан-Авто Київ» на постачання десяти вантажівок на загальну суму 3,65 тис гривень. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлені вантажні автомобілі з цільнометалевим фургоном, специфікація не уточнена. Ціна за одиницю склала 360 тис грн., доставити мають до кінця року.

Власником ТОВ «Богдан-Авто Київ» значиться ТОВ «Бодан-Авто Холдинг» і ПАТ «ЗНВКІФ «Богдан-Капітал». Раніше співвласником групи був безпосередньо Петро Порошенко, нині вона контролюється його партнером Олегом Свинарчуком (Гладковським). Нагадаємо, в серпні минулого року президент призначив Гладковського головою Міжвідомчої комісії по військово-технічному співробітництву та експортному контролю, яка контролює весь експорт зброї з України. З лютого цього року Гладковський також є першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. за словами самого Порошенка, він продав свою частку Гладковському ще в 2009. Утім, за даними ЗМІ, Порошенко продовжував зберігати частку в корпорації й на момент обрання президентом.

Єдиним конкурентом було підприємство «Автоінвестстрой-Брок» з групи АІС нардепа Дмитра Святаша (раніше Партія регіонів, зараз безпартійний). Офіційно власність фірми заведена на кіпрську компаню «Радолін Трейдінг Лімітед», а кінцевим бенефеціаром зазначена місцева директорка.

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році це перший оприлюднений підряд столичної міліції, який отримала корпорація «Богдан».