«Красноармійськвугілля» купило у місцевих бізнесменів дорогого дерева на 7 мільйонів
18.08.2015   //  

ДП «Красноармійськвугілля» (Донецька обл., Димитров) 17 липня за результатами тендеру уклало угоди на постачання деревини хвойних порід на 6,97 млн грн.

У фізпідприємця О.Г.Ушакової з Рубіжного Луганської області придбано рудстійку Ø10-14 та Ø16-24 довжиною від 2 до 6 метрів по 880 грн. за кубометр.

ТОВ «Виробниче підприємство «Укрліспром» отримало замовлення на аналогічний рудстояк по 1 044 грн./кубометр. Фірма зареєстрована в Красноармійську Донецької області. Кінцевим бенефіціаром є мешканець Донецька Сергій Моргун.

Всі ці ціни значно перевищують ринкові. У відкритих джерелах є дані про гуртові ціни на рудстійку по 300-500 грн.

Однак при поставці у Донецьку область вартість деревини зростає. Наприклад, підприємець з Гадяча Полтавської області пропонує рудстійку з доставкою у Донеччину по 700 грн. за кубометр без ПДВ, що відповідає 8 400 грн. з ПДВ.

Звідки доставляють деревину луганська підприємець Ушакова і донецька фірма «Укрліспром» не повідомляється.

Нагадаємо, днями стало відомо, що екс-керівнику «Красноармійськвугілля» було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем).

«Встановлено, що посадові особи державного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, упродовж лютого-квітня поточного року незаконно реалізували 19 тис. тон вугілля комерційним структурам за заниженою вартістю на суму 10,5 млн грн, унаслідок чого ДП “Красноармійськвугілля” завдано шкоди у сумі близько 22 млн грн.», – наголосили у прокуратурі.