Під контролем смотрящего Анісіма опинилося три чверті ринку пасажирських перевезень Запоріжчини
17.08.2015   //   58 Переглядів
Переговори про входження людей Анісіма проходили у відомому «золотому офісі»

Переговори про входження людей Анісіма у фірми-перевізники проходили у відомому «золотому офісі»

В Запорізькій області фірмами-перевізниками, в яких половина статутного фонду належить близьким екс-«смотрящому» Євгену Анісімову людям, обслуговується 256 міжміських та приміських маршрутів із існуючих 345 маршрутів. Про це пише Юрій Сидоров в «Наші гроші. Запоріжжя».

Загалом внутрішньообласні маршрути в регіоні обслуговують 34 перевізника. При цьому, в 14 з них в 2011-2012 роках з’явилися нові співвласники: Сергій Котляров, Сергій Кондратюк і Віталій Остапенко. Раніше їх відносили до сфери впливу Євгена Анісімова. Наприклад, Остапенка називали водієм Анісімових, а Котляров виявився їхнім родичем, що підтвердив брат Євгена Анісімова – В’ячеслав.

Частина фірм обслуговує також запорізькі міські маршрути та фігурувала в справі про зловживання службовим становищем вже колишнім начальником Управління з питань транспортного забезпечення і зв’язку Запорізької міськради Юрія Дроздова. Наприкінці червня його засудили до п’яти років позбавлення з дворічним випробувальним терміном.

Дроздову інкримінували зловживання службовим становищем в контексті створення навмисних перешкод роботі фірм-перевізників (незаплановані перевірки умов виконання договору, затвердження права одностороннього розриву договору та інше) з метою змусити їх ділитися прибутком. Переоформлення частини капіталу фірм на підставних осіб мало забезпечити поступливість засновників. Цими підставними особами і були вищезгадані Котляров, Остапенко і Кондратюк. А переговори проводили, зокрема, і у відомому «золотому офісі» Анісімова по вул. Патріотичній, 7-а, який фактично через фірму «Укрбудформат» належить Людмилі Котляровій.

Нині попередні співвласники фірм-перевізників намагаються в судовому порядку скасувати входження до статутного капіталу фірм Котлярова, Остапенка і Кондратюка.

Нагадаємо, в часи президентства Віктора Януковича Євген Анісімов вважався «смотрящим» по Запорізькій області від нардепа Юрія Іванющенка. Наразі Анісімов перебуває у розшуку за звинуваченнями у здирництві. У грудні минулого року прокурор Запорізької області повідомив, що Анісімов може переховуватись у Росії або на окупованих територіях Криму і Донбасу.