«Укртрансгаз» продовжив на два роки сервіс комп’ютерів за 52 мільйони від «ВС технолоджі»
06.08.2015   //   438 Переглядів

ПАТ «Укртрансгаз» 30 липня за результатами тендерів уклала угоди з ТОВ «ВС технолоджі» техобслуговування комп’ютерної техніки на 52,20 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено послуги для майже 300 регіональних підрозділів «Укртрансгазу» на два роки вперед. Йдеться про обслуговування та ремонти різноманітної оргтехніки, комп’ютерів, ІТ-устаткування.

У конкурсній документації не наведено ціну послуг «ВС технолоджі» за один місяць, вказано лише граничну вартість угоди, яка може відрізнятись від фактового виконання через непрогнозований обсяг екстрених робіт, тощо.

Таким чином «ВС технолоджі» продовжило відносини з «Укртрансгазом», оскільки фірма у 2012 році також виграла підряд держкомпанії на сервісні послуги ціною 24,00 млн грн. впродовж двох років. Тоді було оприлюднено вартість надання послуг за один календарний місяць 858 тис грн.

Фірмою «ВС Технолоджі» володіють колишній депутат Вишгородської міськради від Соцпартії Валентин Коровай та Володимир Степанюк.

На обох тендерах єдиним конкурентом переможця були фірми одеситів Ігоря Кишмара та Юрія Кішмара: у 2015 році – ТОВ «Н-БІС-плюс», у 2012 році – Виробничо-комерційна фірма «Н-БІС» у вигляді ТОВ.