Мати екс-директора КП «Дорожник» отримує мільйонні замовлення на ремонт доріг у Дніпродзержинську
06.08.2015   //   55 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міськради замовив ремонт дорожнього покриття у фірми, близької до екс-директора КП «Дорожник». Про це пишуть «Лица» з посиланням на «Вісник держзакупівель».

У квітні цього року підписано договори про ремонт дороги на прибудинкових територіях у Дніпродзержинську за 2,93 млн грн. і дорожнього покриття у самому місті – за 8,04 млн грн.

ПП «Сегмент» в останні роки є вже традиційним переможцем конкурсних торгів на ремонт доріг, що проводяться в Дніпродзержинську. Засновником ПП «Сегмент» є Людмила Єрмоленко. За інформацією дніпродзержинського видання «Наш репортер», заступником директора ПП «Сегмент» в червні 2013 року був Вадим Єрмоленко, який на початку 2000-х очолював дніпродзержинське комунальне підприємство «Дорожник», яке займалося обслуговуванням доріг міста, а також був депутатом Дніпродзержинської міськради.

На сьогодні комунальне підприємство практично збанкрутувало. У 2014 році директор департаменту ЖКГ Дніпродзержинської міськради Сергій Понізов розповідав, що «Дорожник» та КП «Комсервіс» допомагатимуть «Сегменту» своїми силами і технікою в зимовому обслуговуванні доріг міста. Чиновник аргументував, що комунальні підприємства не могли працювати на повну силу і не мали обігових коштів, які були у приватника.

Від «Наших Грошей

Людмила Єрмоленко є матір’ю екс-директора КП «Дорожник» Вадима Єрмоленка. За даними Віснику держзакупівель, від початку цього року ПП «Сегмент» виграло тендерів на суму 33,01 млн грн.