СхідГЗК замовив перевезення руди за 16 мільйонів рідній фірмі свого екс-керівника
08.07.2015   //  

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Темп» на послуги з перевезення вантажів за 15,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено вантажні перевезення спеціалізованим автомобільним транспортом: уранову руду від Новокостянтинівської на Смолінську шахту, а також інертні матеріали (пісок, граншлак, гірські породи, тощо) у протилежному напрямку.

Власниками фірми «Темп» сьогодні є Жанна Григоренко та Анатолій Лісковський.

Разом з тим до літа 2011 р. разом з ними частку у фірмі мав Руслан Журило, екс-заступник директора «СхідГЗК», а віднедавна керівник ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», за яким закріплено майнові права на Іршанський ГЗК і Вільногірський ГМК.

Жанна Григоренко, на котру сьогодні записано 50% фірми «Темп» щонайменше до 2011 р. була приписана по сусідству з Русланом Журилом у Жовтих Водах – на одній вулиці й в одному будинку, але в різних квартирах.

Окрім того від створення фірми у 2002 р. і до 2011 р. співвласником був Ігор Ведута, котрий разом із Журилом відомий як співзасновники благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто».

Єдиним конкурентом на тендері стала жовтоводська фірма ПП «Гідромонтаж» Віктора Карастоянова. Основний вид діяльності – будівництво трубопроводів, решта КВЕДів також будівельно-монтажні, перевезень у переліку немає.