Харківська міськрада продала оточенню Кернеса землю у пільгову розстрочку
03.07.2015   //  

Харківська міськрада дозволила продаж трьох земельних ділянок на пільгових умовах, надавши згоду на п’ятирічну розстрочку їх оплати.

Відповідні рішення депутати прийняли на сесії 24 червня.

ПП «Автостиль» отримала дозвіл на придбання земельної ділянки площею 0,06 га в Харкові по вулиці 12-го квітня,1 А для експлуатації та обслуговування АГЗП, вулканізації та СТО. Вартість земельної ділянки 0,27 млн грн.

Депутати дозволили підприємству зареєструвати право власності на цю землю вже після першого внеску, а повністю розрахуватися за неї лише через п’ять років.

За однією адресою з ПП «Автостиль» та на схожих умовах розстрочки отримало землю ТОВ «Альянс». Розмір її ділянки складає 0,06 га, ціна – 0,26 млн грн.

Засновником обох підприємства є Ігор Шкурко, відомий як замдиректора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

Також на сесії депутати дали дозвіл продати на пільгових умовах ТОВ «Харківський Центральний ринок торгівельний майданчик 12» земельну ділянку площею 0,02 га для обслуговування торгівельно-складського павільйону. Вартість цієї ділянки – 0,14 млн грн.

Співзасновником цього підприємства є багаторічний директор Центрального ринку Юрій Медвєдєв, який виступає співвласником ще декількох міських ринків Харкова. Медвєдєв був керівником декількох інвестиційних фірм, які знаходилися в Харкові за однією адресою – Набережна Нетіченська,14. Засновником очолюваних ним фірм, які зараз знаходяться у стані ліквідації, виступало ТОВ «Регіональний інвестиційний центр». В свою чергу ця структура була заснована ТОВ «КУА «Фінекс-Капітал» Ігоря Когута та Лади Крімерман, які є партнерами сина Генадія Кернеса Данила Прівалова по ТОВ «Фірма «Діана». Остання фірма володіє Сумським ринком в Харкові.

Взагалі, на сесії депутати прийняли рішення по 14 земельним ділянкам. Але тільки покупці трьох з них отримали пільгові умови оплати.

Такі умови дозволяють заплатити більшу частину суми за землю наприкінці терміну у 2020 році, коли інфляція та валютний курс знецінять ціну продажу, зафіксовану у цінах 2015 року.