Єрємєєв розіграв чверть мільярда «Укрзалізниці» з вдовою авторитета «Звіні»
03.06.2015   //   167 Переглядів

ДП «Укрзалізничпостач» 14 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Вог аеро джет» на постачання олив та мастил на 225,42 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено кілька десятків найменувань продукції, однак ціни на них не оприлюднено.

Вже після завершення тендеру було укладено додаткову угоду від 21 травня про зменшення загальної ціни угоди на 4 млн грн. При цьому оприлюднено ціну на два види олив – М-14В2 по 25 444 грн./т і М-14Г2ЦС по 26 107 грн./т.

Тендер проводився по п’яти лотам і тільки по одному брали участь фірми «Левада ойл» і «Іст майнінг Україна», які склали конкуренцію парі фірм, що розіграли усе замовлення «Укрзалізничпостачу». Це ТОВ «Вог аеро джет» з групи народного депутата Ігоря Єрємєєва та ТОВ «Індустрія олив». Остання фірма програла компанії Єрємєєва усі лоти з різницею 3,5%.

Засновниками ТОВ «Індустрія олив» є кияни Олександр Малютін та Володимир Фарафонов, а також Марія Соловеївна Звінська з Вінників Львівської обл. Її називають родичкою покійного кримінального авторитета «Звіні» – Ореста Івановича Звінського (1962 р.н., вбитий у 1994 році). Також Звінська відома як співвласниця ТОВ «Центр «Капітал-інвест» разом з Ганною Кривецькою, матірю екс-нардепа від «Свободи» Ігоря Кривецького, відомого на прізвисько «Пупс».

Володимир Фарафонов раніше був співзасновником ТОВ «Корпорація національних інвестицій» разом з Євгеном Дихне, який у вересні 2014 році очолив державний аеропорт «Бориспіль». Раніше Дихне обіймав посаду директора з організації пасажирських перевезень в «Укрзалізниці».

Нагадаємо, у березні 2015 року «Укрзалізничпостач» замовив «Вог Аеро Джету» дизпалива на суму 2,40 млрд грн. Міністром інфраструктури наразі є Андрій Пивоварський, який до призначення на держслужбу був гендиректором «Континіуму» Єрємєєва.