Дружина «регіонала» програла 31 мільйон на харчування миколаївських атомників
18.05.2015   //  

ВП «Южно-Українська АЕС» (Миколаївська обл.) 7 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Южноукраїнський комбінат харчування» на послуги з організації харчування за 31,00 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про організацію лікувально-профілактичного харчування та продовольчого забезпечення в двох їдальнях загалом на 560 чоловік й восьми буфетах.

Послуги замовлені на рік – до березня 2016 р.

«Южноукраїнський комбінат харчування» належить Валентині Єрьоменко. За останні сім років фірма виграла тендерів на 133,29 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми був «Комбінат громадського харчування АЕС» належить ТОВ «Умка» Ганни Бобильової і ТОВ «Клин», яке на 95% належить Тетяні Самойдюк, дружині Івана Самойдюка, який раніше був секретарем Енергодарської міської ради і депутатом від Партії регіонів. Фірма регулярно виграє тендери на харчування атомників, за останні сім років вона отримала замовлень 277,81 млн грн. – практично всі від «Енергоатому».

Нагадаємо, ці дві фірми часто виявляються єдиними конкурентами на торгах по харчуванню для АЕС. У лютому вони розіграли 50 млн грн. на такі послуги для ЗАЕС.