Богатирьов отримає 12 мільйонів на дитсадок і дитбудинок у Запоріжжі
17.05.2015   //   129 Переглядів

КП «Управління капітального будівництва» м.Запоріжжя 12 травня за результатами тендеру уклало угоди про будівельні роботи з ТОВ «Будівельно-консалтингова група «Базис» на суму 11,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи заплановані коштом місцевих бюджетів на 2015-2019 рр.

З них 6,05 млн грн. піде на будівництво дитячого будинку сімейного типу в смт. Тепличне по вул. Центральній між будинками №7 та 7а. Передбачено будівельні і опоряджувальні роботи, придбання меблів і устаткування, благоустрій території, тощо.

Ще 5,53 млн грн. виділять на капітальний ремонт ДНЗ № 217 по вул. Бочарова, 14 – Б. У списку робіт – монтаж водостоку, ремонт вентканалів, облаштування покрівлі і ганків, утеплення фасаду і укосів, заміна вікон і дверей, опоряджувальні роботи, установлення опалювальних приладів, заміна труб водопостачання, встановлення сантехніки, тощо.

«Будівельно-консалтингова група «Базис» з 2010 року була записана на Романа Грицаєнка. Віднедавна фірма переоформлена на Геннадія Борисовича Богатирьова з Донецька. Особа з таким ПІБ очолює Запорізьке регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.