«Енергоатом» знову розіграв 9 мільйонів на запчастини між запорожцями
16.05.2015   //  

ДП «НАЕК «Енергоатом» 6 травня за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ «Гідромеханіка ЛТД» на закупівлю електромонтажних пристроїв для Южноукраїнської АЕС на загальну суму 8,75 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено з’єднувальні системи, прохідні модулі, муфти, тощо.

«Гідромеханіка» зареєстрована у Києві, однак власником є запорожець Максим Козиренко.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було запорізьке ТОВ « ТД «Техенергоснаб», яке раніше належало Олександрові Косяку, нині записане на Юлію Ільченко. Згідно з даними держреєстру, контактний номер «Техенергоснабу» – 214-97-61. Він же зареєстрований як офіційний контактний для ще однієї запорізької фірми – нині ліквідованого ТОВ «Промислова компанія «Енергомашстрой», власником котрої був той самий Максим Козиренко.

«Гідромеханіка» і «Техенергоснаб» уже не вперше виявляються єдиними конкурентами на торгах. За останні шість років «Гідромеханіка» виграла тендерів на 16,53 млн грн., «Техенергоснаб» – на 14,16 млн грн., «Енергомашстрой» отримував держзамовлення до 2011 р., загалом відомо про підряди на 7,36 млн грн.

Участь у тендері також намагалося взяти третє підприємство – ПАТ «Дослідний електромонтажний завод». Воно пропонувало постачати товар у півтора-два рази дешевше – однак пропозиція фірми не відповідала технічним умовам замовника, відтак за результатами розгляду пропозиції технічною комісією – компанію з торгів відхилили. Завод намагався оскаржити закупівлю АМКУ, однак після прийняття скарги до розгляду – через кілька тижнів сам її відкликав.