«Бориспіль» за 7 мільйонів прибиратиме екс-менеджер з орбіти Остапчука
24.04.2015   //   363 Переглядів

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 15 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Клімтехінвест» на прибирання аеропорту за 6,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено прибирання прилеглих територій до терміналу «В» (181 069,5 кв.м), терміналу «F» (22 207 кв.м.) і терміналу «D» – 104 262 кв.м.

Фірму «Клімтехінвест» заснував у 2011 р. в Харкові Сергій Мірошниченко,який лишався власником щонайменше до жовтня 2014 р. Наразі фірма переоформлена на Олександра Анатолійовича Некіпєлова, який раніше очолював у якості директора ТОВ «Лоска» з групи фірм, які через низку попередніх засновників близькі до оточення Віктора Остапчука, екс-начальника ДП «Південна залізниця», народного депутата, що донедавна представляв Партію регіонів. «Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. і до цього часу усі замовлення отримував саме від «Південної залізниці» (загалом 15,50 млн грн.).

На нинішній тендер «Борисполя» подавалися загалом 10 учасників. Шість пропозицій були відхилені як такі, що в загальному не відповідають кваліфкритеріям та умовам конкурсної документації – однак для жодної з відхилених компаній детальніші пояснення не наведені. Одна з них була дешевша від переможця, решта дорожчі.

Один з допущених учасників, ПП «Бориспільрайагропромбуд», оскаржував цю закупівлю до АМКУ. Перша причина: сума акцепту відрізнялася від ціни, зазначеної в протоколі розкриття пропозицій: в пропозиції початково було зазначено 9,57 млн грн., натомість акцептовано 6,60 млн грн. Окрім того «Клімтехінвест», на думку конкурентів, не має досвіду виконання аналогічних контрактів, оскільки за час свого існування подібних послуг не надавав. Однак АМКУ відхилив скаргу: різницю в цифрах замовник пояснив виправленням арифметичної помилки (виявлена самим замовником, виправлення погоджено з учасником), а щодо досвіду – то фірма надала інформацію про підряди «Харківзеленбуду» і «Південної залізниці».