Смітники на вулицях Харкова, виявляється, чистять тричі на день. Ціна – 700 тисяч в місяць
07.04.2015   //  

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» м.Харкова 30 березня уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» на очистку урн із заміною поліетиленових пакетів. Вартість договору становить 7 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Згідно з техзавданням, сміттєві пакети мають випорожнювати щонайменше 3 рази у будні дні і 4 рази у вихідні та святкові. Самі пакети мінятимуть 1 раз на добу і 2 рази на добу у вихідні і святкові. Також у списку робіт – підмітання і збирання сміття біля урн, розміщення сміття у спеціально відведених місцях, моніторинг технічного стану урн. Роботи надаватимуть протягом 10 місяців, до кінця року. Загальний обсяг робіт вказаний як 9500, але одиниці виміру (урни, пакети, кг) не вказані.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором значиться Роман Дворник. Донедавна фірма називалась «Клінінггрупп» і була записана на Ганну Опатерну.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» вказало номер телефону (057) 714-05-72, що раніше використовувався як номер факсу ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого вважають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко. У 2011-2012 рр. власником компанії «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони».

Компанію «СПО» відносять до сфери впливу Максима Мусєєва, колишнього замдиректора КП «Харківський метрополітен», депутата міськради від Партії регіонів.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «РТК Стил» Іліни Лисяк.