Боксер з оточення Труханова взяв 12 мільйонів на капремонт одеської Алеї Слави, який вже ведуть комунальники
03.04.2015   //  

Управління дорожнього господарства Одеської міськради 30 березня уклало угоди з ТОВ «СК Автострой» на виконання ремонту на суму 14,30 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину 12,11 млн грн. виділять на капітальний ремонт меморіального комплексу «Алея Слави» центрального парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка. – Площа покриття, що підлягає капітальному ремонту, складає 9 049,9 кв.м. Йдеться про заміну дорожніх покриттів – асфальтобетонного покриття і плитки, перевлаштування зливової каналізації, озеленення території тощо.

Ще 2,19 млн грн. коштуватиме ямковий ремонт вулично-дорожньої мережі. Площа покриття, що підлягає поточному ремонту, складає 3 235 кв.м.

«СК Автострой» близька оточенню мера міста Геннадія Труханова. Офіційно засновником є одесит Віктор Гнезділов.

За даними місцевих ЗМІ, майстер спорту по боксу Гнєзділов до реєстрації «Автострою» працював тренером по тайському боксу у фітнес-центрі «Магія», який належить депутату Одеської міськради Геннадію Чекіті. У свою чергу Труханов є президентом української національної федерації тайського боксу муай-тай.

Раніше в середині березня цього року, обласний центр патріотичного виховання повідомив, що капремонт Алеї Слави ведуть комунальні служби – КП «Міські дороги і КП «Парки Одеси». Ремонт планується завершити до 9 квітня – перед 71-ю річницею визволення міста Одеси від німецько-фашистських загарбників.