Підконтрольний оточенню Льовочкіна-Портнова трест втратив землю в Черкасах, бо три роки не платив копійчаної оренди
01.04.2015   //   471 Переглядів

Черкаська міська рада домоглася розірвання договору оренди земельної ділянки з ЗАТ  «Трест Київміськбуд-1». Про це йдеться у рішенні Господарського суду черкаської області від 24 березня.

Йдеться про ділянку площею 8 809 кв. м по вул. Гагаріна. 41/1. Рішенням Черкаської міської ради у 2005р. цю землю надали в оренду ЗАТ  «Трест Київміськбуд-1» під розташування багатоповерхового житлового будинку. У 2006 р. з фірмою уклали відповідний орендний договір.

Землю «Тресту» передали, однак орендну плату фірма систематично не платила: за розрахунками Департаменту фінансової політики міськради за період з лютого 2012 року по грудень 2014 року накопичився борг у сумі 137,25 тис грн.

Суд тричі зобов’язував фірму прислати свого представника на засідання й надати документи, однак «Трест» вимоги суду проігнорував. Відтак доказів виконання відповідачем своїх зобов’язань по сплаті орендної плати до суду не подано, виходячи з чого суд прийняв рішення розірвати договір.

«Трест Київміськбуд-1» на 99% належить ТОВ «КМБ Корп Солюшнз», зареєстроване на Ліліан Мойсей, Віталія Нестора та Світлану Клімчук.

Директор тресту Євген Веничук входить до складу засновників ТОВ «Військовий мисливець-інвест». Цією фірмою він володіє навпіл з ТОВ «КУА «Промислові інвестиції» з групи Івана Фурсіна, Дмитра Фірташа та екс-голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Акції тресту передані на зберігання ТОВ «Колегія – ЦП», засновниками котрої нині є ТОВ «Алмак-Київ» та панамський офшор «Форком АГ». Однак до останнього часу до складу засновників входили Євген Веничук та Дмитро Гранцев. Брат Гранцева Іван є бізнес-партнером Андрія Портнова, біглого замголови Адміністрації президента Януковича. Вони разом входили до складу засновників кількох юрфірм, а також працювали у ДКЦБФР на початку 2000-х років.