Бізнес-партнер губернатора за 3 мільйони відремонтує алею в Черкасах
30.03.2015   //   438 Переглядів

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 23 березня уклав угоду з ПП «Надія» на реконструкцію пішохідної алеї від вул. Орджонікідзе вздовж ТРЦ «Дніпро Плаза». Вартість угоди складає 3,02 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають виконати до кінця жовтня цього року. Передбачено мощення тротуарів плиткою оливкового, вишневого та сірого кольорів, покриття асфальтобетоном проїзду, влаштування підпірних стінок, сходів, пандусів, кашпо (посудин для горшків з вазонами), прокладання водопроводу, розміщення лавок, урн, паркану, роботи з озеленення і освітлення.

ПП «Надія» володіє Андранік Казарян, депутат Черкаської міської ради від фракції «УДАР Віталія Кличка».

Андронік Казарян також є бізнес-партнером голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка. Вони разом входили до складу засновників ПП «Інвестоснова», МП «Черемшина», ПП «Технологія смаку», ПП «Ринкові технології».

Єдиним конкурентом, допущеним до торгів, було ТОВ «Компанія ТЕКС», створене в грудні 2013 року. Власниками фірми є Сергій Агапов, Олександр Зінорук, Володимир Колосов, а також позафракційний депутат Черкаської міськради Володимир Бурячинський.