Бойко переоформлює 50% акцій концесіонера «Білоцерківводоканалу» на компанію з секретними власниками
26.03.2015   //   445 Переглядів

Антимонопольний комітет надва дозвіл ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Титан» на придбання більше 50% акцій ТОВ «Білоцерківвода». Про це повідомляється на сайті АМКУ.

ТОВ «Білоцерківвода» з березня 2013 р. тримає у концесії Білоцерківський водоканал.

Наразі «Білоцерківвода» належить ТОВ «Хімічно-промисловий альянс», яким володіє кіпрський офшор «Діренс Вентурес Лімітед» і Антон Чернецов.

Батько Антона Чернецова Олександр Чернецов є головним інженером Рубіжанського казенного заводу «Зоря», яким раніше керував екс-міністр енергетики Юрій Бойко. Чернецов також керував Рубіжанською міською організацією Республіканської партії, яку очолював Бойко.

Щодо ЗНВКІФ «Титан», то в Smida інформація про нього відсутня. Відомо, що він зареєстрований на вул.Тарасівській,16. Директором є Олег Нікітін.

Фонд «Титан» був заснований у жовтні 2011 році фірмою ТОВ «Торгівельний дім «Агроснаб», але вже у грудні власність фонду було переведено на акціонерів, список яких реєстр не розкриває.

ТД «Агроснаб» належало Анні Паращак, Олександру Фаєрману і КУА «ІФГ Капітал венчурні фонди». В кінці 2012 року співвласником КУА «ІФГ Капітал венчурні фонди» стало ПАТ «Спецбудмонтаж», яким володіє «Тунарас Інвестментс Лімітед» з Кіпру.

У 2011-2012 рр. фонд «Титан» ділив адресу реєстрації (вул.Тарасівська 23/25) з низкою компаній, де співвласником була кіпрська компанія «Тунарас Інвестментс Лімітед» – ПАТ «Спецбудмонтаж», ПрАТ «СК «Контакт страхування», ТОВ «Інвестиційна компанія Статус». Відомо, що «Тунарас Інвестментс Лімітед» має найбільший пакет (31,6%) у ЗНКІФ «Домінанта». Свого часу акціонером цього фонду було ТОВ «Танталіт», що виступає власником резиденції «Межигір’я» Віктора Януковича.