Спікер Криму на відміну від прем’єра-Гобліна визнав майно і борги Україні (перелік кредиторів Константінова)
Спікер окупаційного парламенту Криму Володимир Константинов зізнався, що у нього є майно на території України, тоді як голова російського уряду Криму Сергій Аксьонов заперечує це, повідомляють «Аргументы недели – Крым».
«У нас немає (майна в Україні). Ми – патріоти. Заарештувати можуть… Ось вуси, лапи, хвіст – всі мої документи. Нехай заарештовують», – сказав Аксьонов, який раніше був членом одного з злочинних угрупувань на прізвисько «Гоблін».
«Та ні, є майно, але це не так важливо», – сказав Константинов, який все життя займався будівельним бізнесом на території України.
«Ми вибрали свою долю, та хіба може що-небудь зрівнятися з цим. Господи, що знайдуть нехай забирають, якщо це їх врятує від краху, то заради Бога», – підсумував Константинов.
Нагадаємо, днями Печерський райсуд Києва заарештував майно депутатів Криму, а також самопроголошених керівників півострова на суму 1,20 млрд грн.
Заарештовано 67 транспортних засобів, майже 70 житлових і нежитлових приміщень та інше майно, яке знаходиться в тому числі на території материкової частини України.
Однак подробиць що кому належить і по яким справам проведено арешт майна невідомо.
Нагадаємо, ще за часів коли Крим був українським компанія «Консоль ЛТД» та інші фірми Константи нова заборгували банкам понад 1 мільярд гривень.
Найбільше боргів у Константинова було перед «Укрексімбанком». Його фірми «Консоль ЛТД», «Інвестиційно-фінансової компанії Крим-Фінанс», «Реал Естейт» та ПП «Цар-Град-Строй» заборгували держбанку по кредитам $5,28 млн. доларів і 1,04 млрд. грн.
«Промінвестбанк» вів судову тяжбу з шістьма компаніями «Консоль ЛТД», «Реал Естейт», «Севастопольський заводом залізобетонних виробів», україно-російським підприємством «Джеміет» і ТОВ «Гіпек» про стягнення 65,41 млн. грн.
Банк «Київська Русь» мав претензії до константинівський фірм на 50 млн. грн.
У грудні 2013 року Господарський суд Києва зобов’язав фірму «Гіпек» Константінова повернути Київраді земельну ділянку площею 0,22 га по вул. Б. Хмельницького 58-а. Поряд з нею константіновська «Консоль» вже звела кілька елітних житлових комплексі в планувала продовжити, однак міська влада їй відмовила. Після того рішення суду 4 лютого голова Верховної Ради АР Крим Володимир Константінов доручив опрацювати питання про можливе звернення до Росії «про допомогу і захист». Після того почалось російське вторгнення в Україну і відбулась анексія Криму.