Залізниця Кривопішина будувала барикади для «Беркуту» на Грушевського
05.03.2015   //   377 Переглядів

Барикади з залізобетонних блоків у Києві, які захищали бійців «Беркуту» в урядовому кварталі Києва, зокрема на вулицях Грушевського та Інститутській, будували за гроші та силами Південно-Західної залізниці. Про це дізнались журналісти телепрограми «Наші Гроші».

барикади1

Як розповів перший заступник начальника БМЕУ-1 Південно-Західної залізниці Віктор Сухов, «блоки ці вивозилися з нашого заводу залізничного, Київський завод залізобетонних конструкцій».

Водій Південно-Західної залізниці Олег Самборський пригадує: в революційні часи возив керівництво Південно-Західної залізниці на Грушевського та Інститутську — наглядати, як іде будівництво барикад.

isuzu

«Бачу, що будується стіна із блоків, – пригадує Самборський. – Дивлюсь, що ці блоки возяться нашими машинами, Південно-Західної залізниці. Я ще задав питання: «Хлопці, ми будуєм не для тих. Про що було сказано: не твоє діло».

За цю поїздку, розповідає Олег, керівництво залізниці його заохотило — виплатило місячний оклад. А в його колег навіть збереглися роздруківки з відео тих подій на Грушевського. Біля барикад стоять вантажні машини Isuzu. Такі ж вантажівки журналісти «Наших грошей» виявили на автобазі Південно-Західної залізниці.