У Миколаєві у бізнесмена забрали парк, в якому екс-мер задумав аквапарк
05.03.2015   //  

Суд видав рішення про розірвання договору оренди парку «Перемога» в Миколаєві. Про це йдеться в рішенні суду Миколаївської області від 4 лютого.

З 2004 року цілісний майновий комплекс парку орендувало ТОВ «Садовий центр «Перемога». Договір оренди підписали строком на 49 років.

Прокуратура подала позов про розірвання договору, оскільки орендар не доглядав за парком і той опинився у занедбаному стані, крім того протягом квітня-грудня 2014 року не сплачувалась оренда.

У свою чергу «Садовий центр «Перемога» претензії по оплаті заперечив, оскільки за свій рахунок встановив у парку урни, лавки і ковані ворота.

Однак суд цей аргумент не прийняв, оскільки фірма провела вказані поліпшення без згоди орендодавця, а відтак не має права на відшкодування витрат.

Суд стягнув з «Садового центру «Перемога» 20 716 грн. заборгованості по орендній платі, а також розірвав договір оренди.

Площа цілісного майнового комплексу парку «Перемога» складає 27 га. Нормативна грошова оцінка об’єкта складає 48 млн грн.

ТОВ «Садовий центр «Перемога» до листопада 2011 року називалось ТОВ «Цунами-Юг». Засновниками фірми були миколаївський бізнесмен В’ячеслав Недбай, а також його дружина Наталя Зотова. Сьогодні співвласниками підприємства значаться В’ячеслав Недбай та Ігор Павленко.

У 2013 році мер Миколаєва Володимир Коренюгин повідомив, що намагався особисто домовитись із Недбаєм про повернення парку «Перемога», щоб на цьому місці зробити аквапарк.