Заступник Шокіна почав судитись за землі Юри Єнакіївського, спір щодо яких раніше програв заступник Яреми
04.03.2015   //   410 Переглядів

межигіря-2 (фото)Заступник Генерального прокурора подав касаційну скаргу щодо земель у ландшафтному заказнику місцевого значення «Жуків острів» (на 21 км Столичного шосе у Голосіївському районі Києва). на який будується маєток для екс-нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка. Про це йдеться у рішенні Вищого господарського суду від 2 березня.

Прокурор просить суд визнати суд недійсними рішення органу місцевого самоврядування та державних актів на право власності на 65,13 га у фірм «Котміст», «Будівельна спілка», «Земконтракт», «Лігабуд», «Срібна затока», «Сателін», «Провін», «Інтеграліті Інвест».

Розгляд справи призначено на 10 годину 26 березня в приміщенні Вищого госпсуду, за адресою м.Київ, вул.Копиленка,6, кім. №332.

Нагадаємо, що 18 грудня Київський апеляційний господарський суд цю землю залишив у власності у власності вказаних фірм.

Апеляційний суд не погодився з тим, що ці землі знаходяться в межах заказника, оскільки Київрада досі не затвердила проект землеустрою з встановлення його меж.

межигіря-2

Також апеляційний суд вирішив, що нема підстав стверджувати, що ОКЖК «Котміст» не створювався як житлово-будівельний кооператив, оскільки установчі документи та держреєстрація кооперативу чинні.

ОЖБК «Котміст» безоплатно отримав у власність ці землі у 2007 році.

У подальшому «Котміст» вніс ці ділянки до статутного капіталу ТОВ «Будівельна спілка». Останнє передало ділянку площею 22,9 га до статуту ТОВ «Земконтракт», 5,63 га до статуту ТОВ «Лігабуд», і 30,52 га до статуту ТОВ «Срібна затока», яке поділило ділянку на сім частин. Ділянку площею 8 га ця фірма залишила у себе, а решту ділянок передала до статутів ТОВ «Сателін», ТОВ «Провін» і ТОВ «Інтеграліті Інвест».

Саме на землі, яку ТОВ «Будівельна спілка» передало ТОВ «Срібна затока» зводиться комплекс будівель «Межигір’я-2» екс-«регіонала» Юрія Іванющенка.

Засновниками ТОВ «Срібна затока» є Микола Ігнатенко і ТОВ «Армаріум Ленд Груп», яке заснували шість кіпрських компаній. Директором «Армаріум Ленд Груп» є Олег Миколайович Петровський. Людина з таким ПІБ станом на 2012 рік була першим заступником гендиректора КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), що контролюється Юрієм Іванющенком та Василем Хмельницьким.