Рідня тендерника Яценка має елітну нерухомість в центрі Києві на мільярд
23.02.2015   //  
Дружина і тесть Яценка володіють цим будинком на Артема, 50.

Дружина і тесть Яценка володіють цим будинком на Артема, 50.

Родина народного депутата Антона Яценка має 8,3 тисячі квадратних метрів нерухомості в центрі столиці. Про це свідчать витяги з Реєстру речових прав на нерухоме майно.

Сестра нардепа Дар’я Яценко є власницею щонайменше трьох квартир загальною площею 388 кв.м., з яких одна на вул.Володимирській 51/53 і ще дві на вул.Круглоуніверситетській 3-5.

Дружина Яценка – Людмила Кравчук – має 611 кв.м. у житловому будинку на вул.Артема,50. Це єдина нерухомість, відображена в декларації Антона Яценка, куди він згідно до чинного законодавства записав себе, дружину та дітей. Більша частина будинку на вул.Артема,50 належить тестю нардепа Івану Кравчуку – 5350 кв.м.

Тесть Яценка має щонайменше дві квартири по вул. Грушевського, 9а, які здає в оренду одеському губернатору Палиці

Тесть Яценка має щонайменше дві квартири по вул. Грушевського, 9а, які здає в оренду одеському губернатору Палиці

Ще Іван Кравчук є власником 484 кв.м. нежилого приміщення у бізнес-центрі «Ботанік-Тауерс» по вул. Саксаганського, 119, а також нежилих приміщень площею 788 кв.м. на бульварі Тараса Шевченка,11.

Крім того, Іван Кравчук значиться власником трьох квартир загальною площею 648 кв.м. – дві з них в елітному будинку на Грушевського 9-а і ще одна на бульварі Тараса Шевченка,11.

Загальна площа вказаних об’єктів становить 8,3 тис кв м. Нерухомість на вказаних вулицях коштує від $4 тис за квадратний метр. Відтак загальна вартість житла сім’ї Яценко-Кравчук може становити $33 млн, або близько 1 млрд грн. за нинішнім курсом.

Офіційно Антон Яценко не володіє жодною нерухомістю. Згідно з декларацією за 2013 рік, він заробив 233 тис грн. на рік. Його дружина мала доходу 0,96 млн грн. від здавання майна в оренду.

Також у будинку на Володимирській 49-а мала квартиру нотаріус Діана Калініченко, чиє прізвище згадували у контексті Тендерної палати України. Жінка мала три автомобілі марок Bentley Continental GTC, Mercedes-Benz CL 600 і Mercedes-Benz R500. Антон Яценко мав довіреності на водіння усіма цим авто.

Сьогодні Антон Яценко є народним депутатом і входить до депутатської групи «Економічний розвиток» Ігоря Єрємєєва. Раніше був головою підкомітету з питань регулювання ринку держзакупівель, держзамовлення у Верховній раді. Був героєм численних журналістських розслідувань, присвячених монополізації ринку держзакупівель. У зв’язку з цим Яценка прозвали «хрещеним батьком тендерної мафії».

Більше у матеріалі «Невидима нерухомість родини Яценків (фото)»