Закарпатські Яреми і помічник нардепа Москаленка хочуть продати армії палива на третину мільярда
06.02.2015   //  

Міністерство оборони України 5 лютого оголосило переговорну процедуру на постачання бензину очікуваною вартістю 378,19 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Міноборони хоче придбати 17,70 тисяч тонн бензину А-80-ДЗ. Зважаючи на очікувану вартість закупівлі, замовник розраховує на ціну бензину до 21 360 грн/т, що відповідає поточній ціні на гуртові партії А-95.

Товар мають поставити у військові частини, на склади і в центри забезпечення пальним протягом 60 днів з дати підписання договору.

Замовник запросив до переговорів чотирьох учасників – ТОВ «Виробниче підприємство «Сучасні біотехнології», ТОВ «Елемент Ойл», ТОВ «МІРА Груп Інтернешнл», МПП «Феон».

Ціни, запропоновані фірмами-учасниками переговорів, становлять від 15 723 до 19 614 грн./т по різним лотам.

По половині лотів найдешевші пропозиції подала компанія «Міра Груп Інтернешнл» з села Нанково Закарпатської області. Фірма зареєстрована у лютому 2012 року. Власниками є Микола Ярема і Тамара Ярема. У 2010 році Микола Ярема балотувався до Закарпатської облради від «Сильної України», але не пройшов.

По другій половині лотів найдешевші пропозиції надійшли від МПП «Феон», що зареєстроване на Вадима Кикотя. Це помічник нардепа Ярослава Москаленка з групи «Воля народу». Крім того, Вадим Кикоть є директором ТОВ «Синтез», співвласником якого досі значиться нардеп Москаленко.

Найвищі ціни були у фірми «Елемент Ойл», що належить київському бізнесмену Ігорю Везікову.

Ще один учасника переговорів підприємство «Сучасні біотехнології» зареєстроване у Києві на Олега Лєбєдєва і Сергія Куракова.

За законом про держзакупівлі, замовник має визначитись із переможцем протягом 5 днів з часу публікації оголошення про переговорну процедуру закупівлі. Укласти договір зможуть не раніше ніж через 5 днів після акцепту. Процедура відкритих торгів є довшою і триває близько 2 місяців.