«Гамбрівці» і «бакмедівці» минулого тижня розпиляли на діалізі 78 мільйонів, «фрезенцівцям» дісталось 27 млн
03.02.2015   //   190 Переглядів

Медичні установи 23-28 січня за результатами тендерів уклали угоди на постачання устаткування і препаратів для перитонального далізу та гемодіалізу на 110,80 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Найбільші підряди роздала Вінницька обласна клінічна лікарня ім.М.І. Пирогова. ТОВ «Діавіта» отримає 21,48 млн грн. за комплекс препаратів для перитонеального діалізу і 39,52 млн грн. піде ТОВ «Діалсервіс» за витратний матеріал для гемодіалізу.

Ці ж фірми отримали значні підряди па постачання діаліз них матеріалів для Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міськдержадміністрації: «Діавіта» на 6,59 млн грн., «Діалсервіс» на 5,53 млн грн.

При цьому майже у всіх випадках ці фірми конкурували між собою, або конкуренцію їм складало ТОВ «Румед».

Фірму «Діавіта» заснував у червні минулого року Сергій Ледін, колишній замдиректора держпідприємства «Укрмедпостач». Він також очолював правління ще одного крупного постачальника діалізного устаткування – «Бакмед».

У свою чергу співзасновником «Бакмеду» був Микола Баришевський, який є також є засновником ТОВ «Лінк-медитал». Ця компанія минулого тижня тримала підряд Рівненської обласної клінічної лікарні вартістю 4,77 млн грн. на постачання витратних матеріалів для перитоненального діалізу, розігравши його з «Бакмедом».

«Діалсервіс» і «Румед» входять у так звану групу компаній «Гамбра» – вони були засновані Леонідом та Лілію Файнблатами, які володіють фірмою «Гамбрамед». Ця група є одним з двох лідерів ринку матеріалів для «Гемодіалізу», де конкуренцію йому складає так звана група «Фрезеніус».

Цю групу минулого тижня на тендері Миколаївської обласної лікарні репрезентувало спільне українсько-німецьке підприємство в формі ТОВ «ТТВ-ДОМ» ЛТД, яке отримало підряд вартістю 26,97 млн грн., розігравши його з ТОВ «Ренарт».

Отже здобутки «гамбрівців» і «бакмедівців» минулого тижня склали майже 78 млн грн., ще 27 млн грн. отримали «фрезенівці».

Ці групи не брали участь у тендері Ковельського міськрайонного медоб’єднання Волинської області, де перемоги отримали ТОВ «Госпітальний менеджмент» з групи «Лізоформ» (4,47 млн грн.) і ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» львів’янина Сергія Тиховича (0,99 млн грн.).