Метрополітен Кернеса злив понад чверть мільярда на ремонт фірмі з орбіти екс-замдиректора
27.01.2015   //  

КП «Харківський метрополітен» 23 січня уклав угоду з ТОВ «Ваго – Рев» на послуги ремонтування і технічного обслуговування. Вартість угоди складає 265,98 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на 2015-2017 рр.

Йдеться ремонтування, технічне обслуговування та заміну основного механічного обладнання (рам візків та колісних пар) рухомого складу КП «Харківський метрополітен».

Конкуренцію на торгах склало ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

До початку 2013 року «Ваго – Рев» була оформлена на Зінаїду Кірсанову з м.Дружківка Донецької області. Директором був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко.

З жовтня 2013 р. директором «Ваго – Рев» значиться Ян Сивинський, який також записаний засновником. Особа з таким ПІБ відома як студент заочного відділення за спеціальністю транспортні технології ХНУ міського господарства ім. О.М.Бекетова.

«Ваго – Рев» відносять до сфери впливу Максима Мусєєва, колишнього замдиректора КП «Харківський метрополітен», депутата міськради від Партії регіонів.

З Мусєєвим також повязують інші фірми, котрі з 2009 року обслуговують Харківський метрополітен – ТОВ «Компанія «СПО» і ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753». Остання фірма отримала підряд на обслуговування екскалаторів у 2015 році на суму 69,92 млн грн. А «Компанія «СПО» цього року прибиратиме метрополітен за 54,85 млн грн.

Нині Мусєєв є депутатом міськради від Партії регіонів і очолює держадміністрацію Ленінського району м. Харків.

Також за інформацією ЗМІ, Мусєєв курував місцевих бійців-тітушок, які зокрема протидіяли Євромайдану в Харкові.