Запоріжці купили антрациту майже на мільйон у росіянина з ДНР
23.01.2015   //   238 Переглядів

Приазовська селищна рада Запорізької області 19 січня уклала угоду з ТОВ «Контел-Груп» на поставку вугілля антрацит «АС» на суму 765 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставка має відбутися до березня цього року. Усього замовили 350 тонн вугілля за ціною 2187 грн/т. Йдеться про антрацитове вугілля АС, яке видобувають лише на окупованих територіях Донбасу. Характеристики вугілля: зольність до 19%, вологість до 7,0%.

«Контел-Груп» заснована у Донецьку громадянином Росії Андрієм Олійником. За даними держреєстру, фірма вже змінила місце реєстрації на м.Хмельницький. Власник при цьому не змінився. Разом з тим, на тендері «Контел-Груп» вказувала для зв’язку адресу в Донецьку, а також донецький номер телефону.

Протягом минулого року прокуратура скасувала результати по низці тендерів, виграних «Контел-Груп». Перевірка встановила, що фірма має у штаті лише директора та бухгалтера і тому не спроможна виконати замовлення. Також було виявлено невідповідності у документах, поданих для участі у торгах.