СхідГЗК купив у спаринг-партнера Жванії палива і мастил майже на 90 мільйонів по секретним цінам
19.01.2015   //   80 Переглядів

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 16 січня уклав угоди з ТОВ «Торговий дім «ЕКО-Сервіс» на постачання палива і мастильних матеріалів на суму 89,42 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ціни на товар не оприлюднена всупереч вимогам тендерного законодавства. Поставка передбачена протягом року на майданчики шахт і складських господарств замовника у Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Компанію «Еко-Сервіс» заснував Ігор Ведута, який і сьогодні залишається міноритарним співзасновником і директором фірми. Віднедавна основним власником фірми є ТОВ «Енерджі Трейд Груп», що належить кіпрському офшору «Вінгтон трейдінг ЛТД». Свого часу «Енерджі Трейд Груп» тримала рахунки виключно у «Діамантбанку» народного депутата Давида Жванії. На тендерах у 2010-2012 рр. «Енерджі Трейд Груп» найчастіше конкуренцію складав саме «Діамантбанк».

Крім того, Ігор Ведута є співзасновником благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто». Серед засновників цього фонду є також екс-заступник директора «СхідГЗК» Руслан Журило. Нещодавно Журило очолив держпідприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», за яким закріплено майнові права на Іршанський гірничо-збагачувальний і Вільногірський гірничо-металургійний комбінати, відібрані державою у групи Дмитра Фірташа за допомоги групи дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського.