Метрополітен Кернеса найняв прибиральників з гнізда «регіонала» за 55 мільйонів – найбільших і дешевших клінерів України викинули
19.01.2015   //  

КП «Харківський метрополітен» 12 січня уклав угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» на проведення дезінфекційних заходів. Вартість угоди складає 54,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на 2015, 2016 і 2017 рр. Передбачено денне і нічне прибирання, збирання сміття.

Участь у торгах намагався взяти дешевший підрядник – ТОВ «Імпел Гріффін Груп» з пропозицією за 48,31 млн грн. Причиною відхилення стала відсутність копії повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску. При цьому «Імпел Гріффін Груп» останніми роками є найбільшою клінінговою компанією України.

Відтак єдиним конкурентом на торгах була ФОП Олена Мініна.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором значиться Роман Дворник. Донедавна фірма називалась «Клінінггрупп» і була записана на Ганну Опатерну.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» вказало номер телефону (057) 714-05-72, що раніше використовувався як номер факсу ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого вважають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко. У 2011-2012 рр. власником компанії «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони».

Компанію «СПО» відносять до сфери впливу Максима Мусєєва, колишнього замдиректора КП «Харківський метрополітен», депутата міськради від Партії регіонів.

Наразі компанія «СПО» переоформлена на Катерину Мудрик і з 15 грудня перебуває в стані припинення.

З Мусєєвим також повязують інші фірм, котрі з 2009 року обслуговують Харківський метрополітен – ТОВ «Ваго-Рев» і ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753». Остання фірма отримала підряд на обслуговування екскалаторів у 2015 році на суму 69,92 млн грн.

Нині Мусєєв є депутатом міськради від Партії регіонів і очолює держадміністрацію Ленінського району м. Харків.

Також за інформацією ЗМІ, Мусєєв курував місцевих бійців-тітушок, які зокрема протидіяли Євромайдану в Харкові.