Шахтарі в січні уклали угоду з Ахметовим на обладнання, яке він мав поставити ще в грудні
16.01.2015   //   68 Переглядів

ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» 2 січня за результатами тендеру уклали угоду з ПАТ «Криворізький завод гірничого обладнання» на закупівлю обладнання на 3,70 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлений комплекс обміну вагонеток 6АП-16, термін поставки в документації конкурсних торгів записаний як грудень 2014 р.

обладнання ахметов

Єдиним акціонером ПАТ «Криворізький завод гірничого обладнання» у є кіпрська компанія «Ukrainian Machine Building Holding Limited» (UMBH) з групи Ріната Ахметова.

При цьому єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Компанія «Гірничі машини», що має таку ж назву як машинобудівельний холдинг Ахметова. Ця фірма належить панамському офшору «Севард трейдінг інк. (Sevard trading inc.)». Директором ТОВ записана Юлія Рибалка, також відома як бухгалтер холдингу «Гірничі машини» Ахметова.

Ці фірми вже не вперше розігрують тендер: у грудні Криворізький завод за такою з схемою отримав замовлення від «Селидіввугілля» на постачання шахтного обладнання вартістю 14,54 млн грн.