Пенсійний фонд викладе 10 мільйонів за друк «Пенсійного кур’єра»
14.01.2015   //   239 Переглядів

ДП «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України» 30 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Сьогодні Мультімедіа» на послуги з друку газет на суму 10,37 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено друк щотижневої газети «Пенсійний кур’єр», двома мовами – українською (орієнтовний тираж 175 тис шт., загально кількість примірників 9,10 млн шт.) та російською (75 тис шт. і 3,90 млн шт. відповідно). Таким чином середня вартість одного примірника закладена на рівні 80 копійок.

«Сьогодні Мультімедіа» належить до групи СКМ Ріната Ахметова, за останні п’ять років фірма виграла тендерів на 34,50 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Мега-Поліграф», власниками котрого є віргінський офшор «Нортхауз Лімітед», Євгеній Скляр та Олег Свірко.

На нинішній тендер подавалася ще одна фірма, «Харків на долонях», яка пропонувала друкувати газету за 1,03 млн грн., однак в ході розгляду заявки було виявлено математичну помилку, окрім того фірма подала неповний пакет документів, відтак пропозицію відхилили.