«Київводоканал» переплатить за обладнання мільйон через довідки про захист довкілля і корупцію
12.01.2015   //   130 Переглядів

ПАТ «АК «Київводоканал» 22-25 грудня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання обладнання на 6,17 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «Шведсько-Українська група – «SU group» отримає 3,66 млн грн. за щитові затвори з електроприводом (чотири ЗЩПР 1,9 х 6,2 по 376 тис грн./шт. та шість ЗЩПР 1,1 х 3,2 по -121 тис грн./шт.) та два самовсмоктуючі дизельні насосні агрегати із вакуумним підсилювачем по 711 тис грн.

На тендері по насосним агрегатам дві компанії «Машзавод «Техніка» і «Техмаш» пропонували обладнання вдвічі дешевше від переможця. Однак ці пропозиції було відхилено через відсутність довідок про застосування заходів із захисту довкілля та інші претензії до документів.

Акціонерами «SU group» є Віталій Жигун, Наталія Анісімова та Анатолій Федоренко.

ТОВ «УкрЄвроМАЗ» Ірини Саханди отримає 2,52 млн грн. за автокран. Фірма «Укравтокомплект ЛТД» пропонувала техніку за 2,16 млн грн., однак дешевшу заявку було відхилено через відсутність довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, про відсутність відомостей про службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі.

Відтак по двом закупівлям «Київводоканал» через претензії до довідок відхилив пропозиції, дешевші від переможців на загальну суму 1,19 млн грн.