Берег парку в Южному замість менеджера Фірташа за 11 мільйонів укріпить новий підрядник
09.01.2015   //   72 Переглядів

Управління архітектури та містобудування Южненської міськради Одеської області 24 грудня уклало угоду з ТОВ «Відбудова» на комплекс берегозахисних та противозсувних заходів у Приморському парку. Вартість угоди складає 10,84 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Уздовж берегової лінії довжиною мають пробурити свердловини глибиною до 12 м, встановити в них арматурний каркас і забетонувати, заповнити проміжки й гідроізолювати стіни. Також мають улаштувати дренаж і відвід зливних вод.

Власниками ТОВ «Відбудова» є Роман і Арсен Гевондяни. До 2008 року співзасновницею фірми була Лариса Короленко, на яку досі зареєстроване ПП «Відбудова Плюс», що однакову офіційну адресу з фірмою «Відбудова». За даними ВДЗ, «Відбудова» отримувала підряди у 2008-2010 рр. на суму 4,98 млн грн.

Відомо, що аналогічний тендер на берегоукріплювальні роботи в парку Приморський проводився у 2013 році. Тоді підрядником обрали київське ТОВ «Бізнес Інформація Технологія». Вартість угоди склала 9,57 млн грн. Чи виконувались і фінансувались роботи по цьому договору невідомо.

До 2008 року основна частка статутного капіталу фірми «Бізнес Інформація Технологія» належала Дмитру Чірічу – представнику групи Дмитра Фірташа в низці облгазів та «УкрГазЕнерго». Згодом його частку було переоформлено на Катерину Чіріч. Мінорітарним власником фірми є Олександр Завражнов.

У березні 2013 року мерія Южного винесла на громадське обговорення проект масштабної забудови узбережжя в районі Сичавського ставу, що між Южним і сусідньою Сичавкою. Пропонувалося звести на території Приморського парку курортний комплекс з чотириповерховим готелем, комплексом люкс-апартаментів, котеджів, магазинами, дитячим парком, водним парком «Море і пісок».