Харківський метрополітен заплатить 70 мільйонів за обслуговування ескалаторів водію свого колишнього замдиректора
06.01.2015   //  

мусеевКП «Харківський метрополітен» 29 грудня уклав угоду з ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд – 753» на ремонтування і техобслуговування ескалаторів. Вартість угоди складає 69,92 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на 2015-2017 рр. для станцій «Холодна гора», «Південний вокзал», «Радянська», «Завод ім. Малишева», «Маршала Жукова», «Історичний музей», «Університет», «Пушкінська», «Академіка Барабашова», «Метробудівників ім. Г.І. Ващенка», «Спортивна», «Архітектора Бекетова», «Держпром», «Ботанічний сад».

Фірма «ПБМП – 753» зареєстрована на Олега Стальмакова, відомий як водій АТП Харківського метрополітену та персональний водій Максима Мусєєва, що раніше очолював КП «Харківпасс» та працював заступником директора КП «Харківський метрополітен». До загибелі у ДТП у 2010 роі метрополітен очолював його батько Сергій Мусєєв.

З Мусєєвим повязують низку фірм, котрі з 2009 року обслуговують Харківський метрополітен – ТОВ «Ваго-Рев», ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753», ТОВ «Компанія «Системи прогресивної очистки».

Нині Мусєєв є депутатом міськради від Партії регіонів і очолює держадміністрацію Ленінського району м. Харків.

Також за інформацією ЗМІ, Мусєєв курував місцевих бійців-тітушок, які зокрема протидіяли Євромайдану в Харкові.