«Укрінтеренерго» оголосило секретний аукціон по продажу електроенергії для Криму на 5 мільярдів
28.12.2014   //   102 Переглядів

Держкомпанія «Укрінтеренерго» у суботу 27 лютого оголосила про аукціон з продажу електричної енергії в Крим. Аукціон призначено на 11 годину 30 грудня, повідомляється на сайті «Укрінтеренерго».

На аукціон виставляється 4,95 млрд кВт*г електроенергії з початковою ціною 0,98803 грн., без ПДВ. Тобто загальна стартова вартість оцінюється у 4,89 млрд грн. Крок аукціону становить 0,005 грн.

Стартова ціна нижча від вартості електроенергії для споживачів України, які споживають понад 800 кВт∙год електроенергії на місяць – 1,117 грн. без ПДВ. При споживанні до 150 кВт∙год електроенергії на місяць тариф становить 0,257 грн.

Отримана за результатами аукціону ціна – це буде вартість електроенергії на січень. У подальшому ціна може змінюватись у залежності від вартості електроенергії на оптовому ринку України.

Потенційні учасники аукціону обмежені у часі. За час з моменту оголошення у суботу і до початку торгів у вівторок учасник повинен оформити у державному банку безумовну безвідкличну банківську гарантію у сумі 132,31 млн грн., яка має покривати не менше 33% орієнтовної вартості електричної енергії на січень. Державний банк буде змушений оплатити цю гарантію у випадку, якщо переможець аукціону не внесе 100-відсоткової попередньої оплати за електроенергію на січень, або взагалі відмовиться укладати договір купівлі-продажу електроенергії з «Укрінтеренерго».

При цьому рішення про допуск учасників до аукціону «Укрінтеренрего» приймає якнайменше за день до дати торгів. Тобто банківська гарантія має бути подана у складі конкурсної документації ще раніше.

Інформація про результат аукціону має бути оприлюднена о 19 годині 30 грудня.

Разом з тим, пунктом 3.10 положення про організацію аукціону по продажу електроенергії для Криму, затверджене наказом «Укрінтеренерго» 12 грудня, передбачено, що відомості про учасників торгів та навіть їх загальну кількість оприлюднюватись не будуть. Відтак яка компанія конкретно буде постачальником енергії для Криму офіційно не повідомлятиметься.

аукціон 3 10

Скачати auction положення і аукціон оголошення.