Суд повернув державі 13 гектарів лісу під Запоріжжям, де Анісім і міліціонери збирались побудувати дачі
19.12.2014   //  

Суд повернув у державну власність майже 13 гектарів Розумівського лісу під Запоріжжям. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

У 2012 році Запорізька райдержадміністрація, порушуючи норми Земельного кодексу, виділила 106 особам частину соснового бору загальною площею 12,72 га.

Як свідчить рішення Запорізького райсуду, лісові ділянки були передані громадянам для ведення садівництва, що суперечить законодавству. При цьому не було відшкодовано втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Крім того, у грудні 2013 року голова Запорізької облдержадміністрації скасував розпорядження голови Запорізької РДА 2012 року про передачу у власність 106 громадянам вказаної землі.

Суд визнав недійсними державні акти на право приватної власності на 106 земельних ділянок і витребував ці лісові землі назад у власність держави.

За даними видання «Субота Плюс», біля с. Розумівка планували побудувати котеджне містечко. І найбільшу ділянку у ньому збиралися віддати колишньому «смотрящему» Запоріжжя Євгену Анісімову. Як відомо, Анісімов у жовтні минулого року був затриманий за звинуваченням у здирництві. Однак, на початку цього року його випустили, а у кінці квітня ГПУ оголосила Анісімова у розшук.

Також у списку осіб, що отримали ділянки біля Розумівки, були батько заступника начальника відділу по боротьбі з корупцією УБОЗу ГУ УМВС України в Запорізькій області Дмитра Кірсанова Володимир, родич заступника начальника Запорізького райвідділу УМВС Яна Каряки Володимир Каряка, екс-начальник КП «Інститут регіонального розвитку» Запорізької облради Наталія Доновська та інші.