Оточення Пшонки-Близнюка розпиляло 2 мільйони на постраждалу від АТО автошколу у Краматорську
11.12.2014   //  

Управління житлового та комунального господарства Краматорської міськради Донецької області уклало угоду з ПрАТ «Вестстрой» на капітальний ремонт житлового будинку на вул. Щербакова, 16. Вартість угоди складає 2,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про приміщення автошколи, що постраждало від обстрілу під час антитерористичної операції в червні цього року. У будинку зруйновано дах, вікна і двері.

Передбачено ремонт внутрішніх і зовнішніх стін, покрівлі, посилення міжповерхових перекриттів, встановлення вікон і дверей.

40,19% акцій «Вестстрой» записано на краматорчанку Тетяну Трофименко. Решта 59,8% належить Костянтину Машненкову, екс-депутату Донецької облради і одному із засновників відділення Партії регіонів у Краматорську. У пресі Машненкова свого часу називали «квотою Пшонки» на місцевих виборах, а також нібито кумом колишнього генпрокурора.

«Вестастрой» є партнером по ПрАТ «Медіагруп нові проекти» Михайла Бурова, члена наглядової ради ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергія Близнюка, сина екс-очільника Мінрегіонрозвитку Анатолія Близнюка.

Батько Михайла Бурова – Володимир Буров є земляком Віктора Пшонки і має дачу поряд з ним у смт Дробишеве Донецької області. Відомо, що фірма Михайла Бурова ТОВ «Укрмістобудпроект» орендувала землю під Києвом, якою користувався син Пшонки.

Єдиним конкурентом на торгах стало ТОВ «Строй-Монтаж» Антона Товпиги з села Діброва Донецької області. У 2008-2010 рр. Товпига працював директором у ТОВ «Будівельна компанія Крмміськбуд», співзасновником якого був Максим Єфімов. Останній був гендиректором ПАТ «Енергомашспецсталь», де членом наглядової ради є Сергій Близнюк.

Сьогодні співвласницями «БК Крмміськбуд» є Зоя Киян і Олена Близнюк. «Енергомашспецсталь» зведена на кіпрську компанію «ЕМСС Холдингз Лімітед».