У Турці на реконструкцію каналізації піде 18 мільйонів
06.12.2014   //  

Департамент житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації 27 листопада уклав угоду з ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» на реконструкцію очисних споруд каналізації м. Турка. Вартість угоди складає 17,68 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи фінансуватимуть з місцевих бюджетів. Договір підписано до кінця 2016 року або до повного виконання зобов’язань.

Передбачено демонтаж старих споруд, зведення, оснащення і запуск двох каналізаційно-насосних станцій, приймальної камери, будівлі решіток, блоків ємностей і доочистки стоків, дренажної насосної станції, будівництво і обладнання адміністративно-побутового комплексу тощо.

«Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» зареєстрована на львів’янина Марка Янковенка. Останній також відомий як співзасновник київського ТОВ «Конезавд Талант» разом з Григорієм Ліщуком, Северином Вовоком, Богданом Качмариком. Крім того, підприємець Янковенко надає послуги художнього оформлення і оздоблення стін.

Єдиним конкурентом на торгах було КП «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів «Союз організації інвалідів України».