«Донбасенерго» розіграло 8 мільйонів на паливо між ресторатором і оточенням Пшонки-Близнюка
05.12.2014   //   114 Переглядів

ПАТ «Донбасенерго» 28 листопада за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Престиж Ресурс» на постачання палива на суму 7,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 45 тис л бензину А-92 (по 16,80 грн./л), а також 430 тис л дизелю (по 16,38 грн./л).

«Престиж Ресурс» було засноване у жовтні 2013 р., власником і директором компанії є киянин Анатолій Котов, також відомий як власник ресторану «Де Марко» на вул. Вишгородській (нині закритий). Фірма почала вигравати тендери цього літа – у серпні вона отримала замовлення від цього ж «Донбасенерго» на пальне за 11 млн грн. При цьому основним видом діяльності фірми в ЄДР записана «Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту».

Єдиним конкурентом «Престижу» на цьому тендері була фірма ТОВ «Торговий Дім Славута», власниками котрої є Андрій Гарбуз та Ганна Гришанова з Краматорська. Гарбуз також раніше був співзасновником ТОВ «Торговий дім Вітарт» разом з Михайлом Буровим, сином Володимира Бурова, члена наглядової ради ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергія Близнюка, сина екс-очільника Мінрегіонрозвитку Анатолія Близнюка. Окрім того Родина Бурових є наближеною до родини Пшонок. Зокрема на Михайла Бурова оформлена фірма ТОВ «Укрмістобудпроект», яка у 2011 р. отримала в користування 15 тис га мисливських угідь, якими за даними прокуратури, користувався син колишнього генпрокурора Віктора Пшонки екс-народний депутат від Партії регіонів Артем Пшонка.

Фірма «престиж» окрім цього відома й тим, що регулярно розігрувала тендери з групою пов’язаних фірм – ПП «Експерт-Центр» і ПП «ТВК». На тендери ці компанії регулярно ходили попарно й усі разом за останні шість років виграли тендерів на 3,43 млрд грн. Востаннє група отримувала держпідряди улітку.