Залізничники розпиляли 31 мільйон на користь нової «прокладки» з групи Єдіна
03.12.2014   //   489 Переглядів

ДП «Укрзалізничпостач» 20 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Техноекотрейдінг» на закупівлю трансформаторів на загальну суму 30,53 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено два силових трансформатори ТДТНЖ-40000/154/27,5/10, отримати їх залізничники повинні до кінця поточного року.

Фірма «Техноекотрейдінг» була заснована у травні цього року, вигравати тендери почала у жовтні, до цього часу отримувала невеликі замовлення загалом на 3,16 млн грн. Компанія має 100 тис грн. статутного капіталу, приписана у Києві, по вул. Лісозахисна, 11Б, оф.12.

Власником і директором фірми «Техноекотрейдінг» записаний Ігор Олександрович Шкляр. Єдиним конкурентом стало «НВП «Локомотив» Леоніда Колосова.

Ігор Шкляр відомий як співвласник ТОВ «НВП «Квазар Комплекс» Разом з Анатолієм Бутрімасом і Дмитром Боковим. Фірма «Квазар Комплекс» пов’язана з народним депутатом Олександром Єдіним, який також відомий як партнер родини покійного гендиректора «Укрзалізниці» й міністра транспорту Георгія Кірпи. Нагадаємо також, цьогороку Єдін передав «Укрзалізниці» частку в компанії «Інтер-Поліс», яка після цього поза конкурсом отримала право страхувати пасажирів УЗД.

Свого часу у «Квазар Комплексу» були контактні дані, спільні з тим самим «Локомотивом», а також ТОВ «ЕК «Зеніт» Світлани Грушко. «Зеніт» і «Локомотив» часто розігрують тендери залізничників між собою.