Вугілля залізниці на 100 мільйонів збирається постачати «прокладка» менеджера екс-працівника «Укрзалізничпостачу»
02.12.2014   //   143 Переглядів

ДП «Укрзалізничпостач» 25 листопада відкрило пропозиції конкурсних торгів на закупівлю вугілля. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про вугілля кам′яне марок АМ (13-25), АС (6-13), АКО (25-100).

Судячи з цінових пропозицій учасників, загальна вартість закупівлі складе близько 140 млн грн. Тоді, як очікувана вартість закупівлі була заявлена на рівні 70,45 млн грн.

Пропозиції по усіх лотах надали тільки ТОВ «Будівельний центр «Аюдар» і ДП «Вугілля України».

Найдешевшими по лотах 1-6 є пропозиції фірми «Аюдар». Сумарна вартість замовлень, які може отримати «Аюдар», складає 99,21 млн грн.

Фірма «Аюдар» з липня 2011 року зареєстрована на Світлану Кулик із смт Коротич Харківської області. З вересня 2013 року директором значиться Віталій Гольцов, який займає аналогічну посаду в ТОВ «Лексен» Руслана Карлова, який у 2010-2011 рр. працював в «Укрзалізничпостачі». Обидві фірми «Аюдар» і «Лексен» користувалися однаковими телефонами – (096) 943-67-90 і (044) 486-34-75.

Як постачальник вугілля компанія «Аюдар» раніше не була відома. З жовтня 2013 року почала вигравати невеликі тендери – на розчистку русла р.Любка, оснащення системами контролю і моніторинг забруднення загазованості Києва, постачання бетону і деревини для Одеської залізниці. Усього з нею уклали угод на 3,15 млн грн. У лютому цього року фірма згадувалася у повідомленнях Держлікслужби як така, що під виглядом лікувального препарату продала товар, незареєстрований в Україні.

Щодо інших учасників торгів, то «Епрон-Груп» і «Енергоколінвест» зареєстровані у Києві у серпні цього року і записані на вихідців з Луганщини. Новостворений «Енергоколінвест» Івана Лисицького у жовтні отримав замовлення від «Луганськвугілля» на 20,97 млн грн. на придбання запчастин. Фірма «Епрон-Груп» Олександра Осиновського склала йому конкуренцію на цьому тендері.

Закупівлю вугілля «Укрзалізничпостач» намагається провести вже вдруге. 24 жовтня Антимонопольний комітет зобов’язав підприємство скасувати закупівлю, оскільки воно провело відкриття пропозицій під час оскарження умов закупівлі. Скаржник ТОВ «Тепло-Холдинг» тоді заявило про дискримінаційні умови тендеру, з чим АМКУ погодився.