Одна з юристок, що змушують Порошенка платити пенсії Донбасу, працює безпосередньо на Ахметових
30.11.2014   //   107 Переглядів

позов до порошенкаОдна з трьох юристок фірми «Воропаєв і партнери», що представлють інтереси донецького пенсіонера по його позву проти президента України Петра Порошенка, є безпосередньою партнеркою Ріната Ахметова.

Оксана Кригіна, Тетяна Волкова та Оксана Грушковська представляють Володимира Стещенка, який вимагає від президента України скасувати заборону на фінансування пенсій на окупованій терористами частині територій Донбасу.

Після того, як журналіст Дмитро Гнап помітив, що ці юристки мають відношення до фірми «Воропаєв і партнери», компанія визнала їх своїми працівниками.

Ця компанія належить екс-нардепу від Партії регіонів Юрію Воропаєву, який вважається близьким до Ріната Ахметова.

Разом з тим, одна з цих юристок Оксана Кригіна відома безпосередньою роботою на групу Ахметова.

Кригіна зараз входить до ревізійної комісії донецького ПАТ «Торговельний центр «Білий лебідь», акціонерами якого є Ігор Ахметов (брат Ріната Ахметова), Андрій Бабак, Сергій Кий, В’ячеслав Ляшко та Раїса Такташева.

Коли у 2010 році ЗАТ «СКМ» сконцентрувало 99,8% статутного капіталу ТОВ «Фармація Донбасу» юридичним боком злиття займалась саме Кригіна. На неї впродовж півроку була оформлено фармацевтичну компанію, згодом перейменовану у «Український аптечний холдинг».