«Київавтодор» купив солерозкидувачів 28 мільйонів у Мещаніна і нардепа «Самопомочі»
28.11.2014   //  

КК «Київавтодор» 19 листопада уклала угоду з ТОВ «Супермаркет вантажної автотехніки Автек» на придбання прибиральної техніки на 28,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 12 солерозкидувачів по 2,35 млн за од. Йдеться про автомобілі для внесення реагентів, на базі самоскида колісної формули (6х4),) з солерозкидальним обладнанням (еквівалент Giletta Uniqa), щіткою, та снігоочисним відвалом (еквівалент MN 32). Техніка має бути 2014 року випуску.

Співвласниками «СВА Автек» є 71-річна Парасковія Мещаніна (близько 90%), родичка і співмешканка Євгена Міщаніна, якого називають власником групи компаній «Автек». Решта записана та ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект». Станом на кінець 2013 року 8,5% зареєстровано на белізький офшор «Пальміра Фінанс ЛТД», а 91,5% акцій фонду мало ТОВ «Дженерал Істейт» співвласницями якого є Ольга Мещаніна і 75-річна Світлана Новікова.

Фонд «Коннект» перебуває в управлінні «Інвестиційні партнери», нардепа від «Самопомочі» Андрія Журжія. Останні десять років він очолював юридичний департамент групи компаній «Фоззі» Володимира Костельмана (мережа супермаркетів «Сільпо»). При цьому фірма Журжія «Український центр проектування фінансових груп» була першим засновником «Коннекту».